Zanika myśl o tobie...

20:17 Magda 8 Comments


     Jestem wszystkim co ważne w twoim życiu... Jestem twoją nadzieją na jutro i szaleństwem dnia wczorajszego. Jestem twoim aniołem stróżem i szatanem w jednym... Jestem... To zaleta czy przekleństwo?
     Widzisz mnie w każdej chwili swojego życia... Przy każdym oddechu... Oddychasz mną i mówisz moimi ustami... i jesteś... gdzieś we mnie... ale ja zupełnie tego nie czuje. 
     To zabawne jak w jednej chwili spotykamy się z różnymi uczuciami: ty jesteś ucieleśnieniem dobrobytu, a ja wredną - diaboliczną... duszą... Nigdy nie jestem blisko ciebie, ale ty nie widzisz odległości między nami... Ty nic nie widzisz... Zaślepiony moim blaskiem i smakiem zapominasz o sobie...
     Czekając na twój powrót z arkadyjskiej krainy szykuje atak tak potężny, że nie będziesz mógł go znieść... ale ty uśmiechasz się łagodnie, wyciągasz dłoń i zachowujesz, jakby nic się nie stało... Staram się uwolnić od twojej bliskości, wyrwać się ze szponów chytrych i wulgarnych, ale nie mogę... Gubię się w tym, co czuje, bo chcę cię nienawidzić... pragnę abyś cierpiał... chcę widzieć twój strach i ból, ale... nie widzę... 
     Oboje tkwimy w ślepej uliczce, stoimy na rozstaju dróg, wciągamy powietrze, które nas zabija... Jestem tym, co ważne i tym, co najgorsze... Dlaczego ciągle trwam w tej grze skoro podświadomość mówi mi - usuń go czym prędzej?
     Kiedy patrzysz w poranek widzisz dystans między nami. To jedyny moment kiedy dostrzegasz zło czające się w mojej głębi...  To tak jakbyś tylko w tej jednej chwili widział jaka jestem... Tylko, że ja zakrywam ci oczy pocałunkiem i kończy się staranie, kończy się twoje prywatne zdanie. Znowu nadciąga czarna mgła, która spowija cię ze wszystkich stron i nie pozwala dać kroku bez pozwolenia. Ta mgła to ja... Bo ja jestem wszędzie gdzie mnie wyglądasz. Jestem tam, gdzie mnie dostrzegasz i tam, gdzie zupełnie byś się nie spodziewał... Owijam się wokół ciebie i chytrze przeciągam na swoją stronę trując każdą zdrową jeszcze komórkę. Jesteś skazany na wygnanie... skazany na mnie... a ja lubię bawić się „niegrzecznym, niecierpliwym, małym mężczyzną”.
      Nie wiesz co czuje i nigdy o to nie pytasz. Nie błądzisz w tych moczarach, nie przebierasz swoimi nogami po bagnach mojej duszy. Widzisz tylko piękno... i nic poza tym. Nie ma u ciebie miejsca na moją bestialską naturę, która kradnie serce i topi je w leśnych jeziorach. Nie wiesz co oznacza nocna schadzka ze mną, nie wiesz czym jest rozmowa z hipnotyzującą kobietą, do czego ona prowadzi. Uwodzę cię, zwodzę, panuje nad tobą, a ty nie widzisz, że coraz głębiej zanurzasz się w nieperfekcyjnej wodzie, brudzie swojego ciała i duszy. Poję się twoim niewolnictwem. Ukochany, czy mógłbyś coś dla mnie zrobić?
      Potęga mojej mocy jest niczym talizman na twojej szyi. Zawsze przyjdziesz do mnie... zawsze będziesz obok... Zawsze będziesz święcie wierzył w moje piękno, a ja... będę toczyła walkę z samą sobą... Zabić go czy zostawić? Pobawić się nim czy skończyć tę farsę? Jesteś moją ulubioną zabawką, którą zakręcam jak - tylko - chcę. Taki nieporadny... Taki bezbronny w swojej wielkości i wierze w siłę... Przy mnie stajesz się sługą... Potępiam ciebie i twoje zachcianki. Nie wierzę w nic, co jest z tobą związane. Nie wierze w nas, bo nas nie ma. Jest tylko... Ciemność... Duszność... Strach...
      Niszczycielka moc omamia cię i pęta. Szalejesz... Znikasz... Giniesz w toni niezmierzonej. Toniesz w wodzie zimnej i brudnej. Stajesz się marą... Wspomnieniem... Zanika myśl o tobie... Umiera twój obraz... Ty sam umierasz.


PHOTO: Ryan McGuire

8 komentarzy:

 1. Świetne
  @Lovelasek

  OdpowiedzUsuń
 2. Doskonale asdghjkkfa *.* Taka mieszanka wybuchowa uczuć. ' maly mezczyzna ' jako najlepszy tekst ever haha to mnie rozwalilo. Powiem ci ze ten wiersz chyba najbardziej roznil sie od reszty. Wyjatkowy pomysl. Gratulacje! Czekam na kolejne dzielo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. DAJ MI SWÓJ TALENT, A JA CI DAM PIZZĘ xD JESTEŚ GENIALNA!! <3 @WildBieberAir

  OdpowiedzUsuń
 4. wooow świetne, naprawdę ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. doskonałe *.* @awwhmybieberr

  OdpowiedzUsuń
 6. Te ostatnie dwa wersy są genialne ! Zakochałam się!

  OdpowiedzUsuń

UWAGA: Komentarze zawierające linki do blogów będą usuwane. Tak samo z komentarzami, które brzmią jak "super post", "ciekawy post". Jeśli zamierzasz zostawiać taką opinię, to zapewniam - szkoda czasu.

Wszystkim innym serdecznie dziękuję! Miło mi, że do mnie napisaliście. Możecie być też pewni, że Was odwiedzę:)